Apie ARDEX

 

Pirmas pasirinkimas renkantis patikimumą ir kokybę

Daugiau nei 60 metų ARDEX diktuoja kokybės standartus visai statybinės chemijos pramonei, gamindama ir tiekdama nepriekaištingus ir patikimus produktus. ARDEX buvo ir išliko nepriklausoma šeimos kompanija. Šeimos kompanijos vertybių dėka, pastoviai siekdami orientuotų į rinką inovacijų, mes sugebėjome išsaugoti savo pačią svarbiausią tradiciją - nepriekaištingą kokybę, kurią garantuoja įdiegtos naujausios ir griežčiausios kokybės užtikrinimo procedūros. Neatsitiktinai ARDEX yra pripažinta aukščiausios kokybės partnere statybinės chemijos sektoriuje.

Pasaulinės rinkos lyderė

Šiandien (pagal 2012 m. duomenis) dėl aktyvios plėtros ir reikšmingų strateginių tarptautinių investicijų ARDEX grupę sudaro 39 patronuojamosios bendrovės, kuriose dirba 2000 darbuotojų daugiau kaip 50-yje valstybių visuose žemynuose, o pagrindinėje Europos rinkoje - beveik visose valstybėse. ARDEX grupė pasiekė bendrą per 485 mln. eurų metinę apyvartą, kurios 70 proc. - už Vokietijos ribų. Todėl ARDEX tikrai galima vadinti viena iš aukščiausios kokybės specialiųjų cheminių statybinių medžiagų rinkos lydere visame pasaulyje.

Efektyvūs ir taupūs sisteminiai sprendimai prekybai

Jau daugelį metų esame šiame versle, todėl puikiai žinome keliamus praktinius reikalavimus. Didžiulė produktų gamybos ir darbo metodų kūrimo patirtis, bei pastovus dialogas su profesionalais yra mūsų pagrindinis įkvėpimo šaltinis. Dėl profesionalaus požiūrio kuo geriau patenkinti profesionalų poreikius, mūsų produktų sisteminiai sprendimai yra plačiai pripažinti pasaulyje. ARDEX sistemos yra optimaliai suderintos, efektyvios ir taupančios resursus dėl lengvo ir greito produktų naudojimo bei ekonomiškumo.