Tvarumas

Tvarumas

Ateities kūrimas
Tvarumas yra vienas didžiausių dabarties iššūkių. Klimato kaita ir finansų krizė parodė, kad greito pelno ir trumpalaikių tikslų siekimas gali turėti itin neigiamų padarinių. O tvarumas, priešingai, užtikrina, kad ateitis būtų kuriama atsakingai ir ilgam.
Todėl taupiai, sąžiningai ir gerbdami kitus naudojame veringus ekonominius išteklius ir taip tausojame bei puoselėjame aplinką. Labai seniai, dar prieš ištariant šį žodį viešai, tvarumo koncepcija buvo neatskiriama sudėtine ARDEX filosofijos dalimi. Tvarumas yra kelrodis mūsų šeimos kompanijos mintims ir veiksmams.

Efektyvumas - planetos labui

ARDEX mato ekologiją ir ekonomiką kaip dvi tos pačios monetos puses. Klimato kaita verčia taupiai naudoti vertingus išteklius. ARDEX kelia aukščiausius reikalavimus savo produktams, kurie yra ne tik lengvai ir greitai naudojami, bet ir ilgaamžiai. Tai yra mūsų įnašas planetos išsaugojimui ateities kartoms ir pridėtinės vertės kūrimui. Be to, kone visiems naudojimo atvejams ARDEX siūlo kenksmingų emisijų neišskiriančias produktų sistemas, kurios draugiškos gamtai, nekenkia vartotojų sveikatai ir užtikrina sveiką gyvenamąją aplinką. ARDEX verslas grindžiamas pareiga laikytis tvarumo principo. Mūsų investicijos kuria darbo vietas ten, kur siekiame parduoti pagamintus produktus. Taip ne tik skatiname regiono ekonomiką, bet ir dėl nedidelių produktų gabenimo atstumų kur kas mažiau kenkiame aplinkai.

Lyderystė statybinės chemijos srityje 

Jau 60 metų ARDEX yra šios srities kokybės ir inovacijų lyderė. Mūsų gamybos metodai atitinka naujausius techninius standartus. Užtikriname ne tik aukščiausią produktų kokybę ir funkcionalumą, bet ir didžiausią jų patikimumą bei ilgaamžiškumą. Todėl jeigu statote ilgam, ARDEX produktai - visada geriausias pasirinkimas. Siekdami užtikrinti aukščiausią produktų kokybę, visada kruopščiai patikriname žaliavas. Reguliariai atlikame kokybės patikrą nuo gamybos proceso pradžios iki jau pagamintų produktų. Keturi ARDEX tyrimo centrai visame pasaulyje kuria naujus produktus, gerindami aplinką saugojančias jų savybes. Inovacijoms ARDEX investuoja milijonus ir tai daro nuolat.

Partnerystė

Tik dirbdami kartu esame stiprūs. Todėl taip svarbu užmegzti ir puoselėti skaidrius, ilgalaikius, patikimus ir tvirtus partnerystės ryšius. Ilgalaikės partnerystės tiek pačioje įmonėje, tiek už jos ribų principas yra kertinis ARDEX filosofijos akmuo. Todėl su rinkos partneriais bendradarbiaujame siekdami ilgalaikės abipusės naudos. Nuolat palaikome ryšius ir bendraujame, kad partnerių norus ir pageidavimus įtrauktume į savo sprendimus. Mums, kaip šeimos kompanijai, labai svarbūs ir ištikimi partneriai pačioje įmonėje. Tai ARDEX darbuotojai, kurie yra mūsų sėkmės garantas. Todėl investuojame, kad jie savo darbovietėje jaustųsi kaip namuose.

Tvari statyba

Tvarios statybos tikslas - sukurti tokius pastatus, kurie padės taupyti energiją ir išteklius, saugoti gyventojų sveikatą ir užtikrinti puikią jų savijautą. Jau kurį laiką pastatų tvarumas nustatomas ir vertinamas pagal įvairias sertifikavimo sistemas, tokias kaip JAV LEED sistema arba DGNB (Vokiškasis tvaraus statinio sertifikatas). Pagal šias sistemas vertinami ir skirtingos paskirties pastatai (pvz., biurų ir administraciniai pastatai, mokyklos, oro uostai ir t.t.). Visada vertinamas viso pastato tvarumas. Pavienių medžiagų negalima skirstyti į tvarias ir netvarias. Svarbu ne tik ekologinis pastato vertinimas, bet ir tai, ar naudojamų medžiagų kokybė ir funkcionalumas daro teigiamą poveikį pastato tvarumui per visą jo naudojimo laikotarpį. Galite būti užtikrinti ARDEX patikima konsultacija renkantis ir naudojant optimalius produktus tvarios statybos projektui.